Час роботи: Пн-Пт з 10 до 18

Міжнародні sip-номери

Багатоканальні міжнародні номери у sip-форматі дозволять Вашій компанії працювати в 65 країнах світу, використовуючи місцеві номери. Ми надаємо міжнародні номери як для класичного використання в бізнесі (для "безпосереднього" контакту з Вашою компанією та подання її на міжнародному ринку, розміщення номерів на сайті, в рекламі та ін.), так і для послуг масового обдзвону, маркетингових досліджень, автообдзвону (при яких може стати в нагоді постійна заміна та ротація місцевих номерів).

Переваги використання:

  • Висока якість з'єднання та зв'язку. Ми використовуємо найкращих операторів міжнародних маршрутів із найбільш перевіреними рішеннями.
  • Відсутність плати за роумінг (використовуючи наш зв'язок Ви фактично телефонуєте до зарубіжної країни за місцевими тарифами).
  • Наші транки з міжнародними дзвінками Ви можете використовувати у власній ip-телефонії, що на відміну від звичайних дзвінків за допомогою мобільного телефону дає доступ до серйозної аналітики роботи колл-центру.
  • Можливість дистанційно працювати з абонентами потрібної країни з будь-якого місця світу. Тепер все, що Вам потрібно для міжнародних дзвінків – це якісний інтернет. Дзвінки на канадський номер без проблем надійдуть на Ваш колл-центр у Запоріжжі, або прямо на Ваш додаток на смартфоні, коли Ви знаходитесь у дальньому відрядженні - без прив'язки до місця безпосереднього перебування.

Міжнародні номери можуть бути підключені до будь-якої системи ip-телефонії: від Астериска та інших варіантів власних кол-центрів до хмарних (віртуальних) АТС Бінотел, Стрімтелеком, Рінгостат та ін.

Процедура підключення:

  • Ви зв'язуєтеся з нами та описуєте бізнес-завдання по потрібних країнах
  • Ми підбираємо напрямки та номери
  • Ви оплачуєте замовлення та, якщо потрібно, оплачуєте номери
  • Ми оформляємо для вас sip-номери, конфігуруємо та відправляємо Вам налаштування

Вартість міжнародних sip-номерів і ціни за хвилину зв'язку по кожній країні підбирається індивідуально виходячи з запиту, і залежить від кількох факторів: передбачуваного обсягу дзвінків, потреби в фіксованих або мобільних sip-номерах, тематики обдзвону та інше.

Мінімальний передплачений пакет трафіку за 1 міс становить 900 грн (до пакету включено міжнародний трафік на цю суму, залишки по пакету не переносяться на наступний місяць). Вартість оренди міжнародних номерів не включена у вартість мінімального передплаченого пакета трафіку та оплачується окремо.

При підключенні на обладнання абонента SIP-номера підключаються лише юридичним особам та ФОП для використання на території України (крім Криму та зони АТО). При підключенні через сервіси віртуальних АТС (Фонет, Рінгостат, Стрімтелеком, Київстар та ін.) розглядається підключення для фізичних осіб.

Міжнародна ip-телефонія в Україні: підбір номерів та низьких тарифів, дзвінки на Європу, США та світ

Цікавлять наші послуги?

Зв'язатися