Наші рішення:

Для маркетингу і продажів

интертелеком по sip, ip-телефония

Найбільший вибір номерів і каналів IP-телефонії для маркетингу, дослідження ринку і активних продажів. Багатоканальні мобільні номери, 044 і "прихований номер", дзвінки з мінливим номером, номери для коллтрекінга, канали для коллбека - всі ці інструменти дозволяють нашим клієнтам професійно і точно налаштовувати телефонію для забезпечення максимальної конверсії.

Для служб таксі

интертелеком по sip, ip-телефония

Як показує досвід, найбільш важливим аспектом для бізнесу таксі є стабільність і безвідмовність зв'язку. Найбільш добре зарекомендували себе канали "Постійний Україна" з високою якістю голосового зв'язку і середнім показником відмови менше 20 хвилин на рік (також можуть використовуватися для коллбека клієнтам таксі).

Для кредитних агентств

лайфселл sip, автообзвон по украине

Високу конверсію для цього виду бізнесу показали багатоканальні мобільні номери для вхідних в поєднанні з каналами "Універсальний мобільний" . При наявності колекторського відділу в компанії доцільно використання каналів "Анонім Україна" для обдзвону боржників.

Для коллекторських агентств та відділів

лайф sip номер, виртуальная атс

Максимальної конверсії вдалося домогтися, використовуючи канали "Універсальний мобільний" (постійно мінливі номера) і "Анонім Україна" (прихований номер). Для консультування клієнтів з питань погашення боргів оптимально використовувати канали "Постійний Україна" (номер 044) або "Для вхідних мобільний" з багатоканальними номерами мобільних операторів.

Для автообзвону

датагрупп sip транк, многоканальный водафон

Канали "Постійний Україна" і "Анонім Україна" дозволяють здійснювати багатоканальний автообзвон на всі номери операторів України, без обмеження за часом доби і кількості дзвінків. Дзвінки здійснюються з відкритим номером 044 або прихованим номером за бажанням замовника.

Для коллбеку

интертелеком sip-подключение, облачная атс

Залежно від поставлених цілей для коллбека можна використовувати канали "Постійний Україна" (при дзвінку відображається постійний номер 044), "Універсальний мобільний" (при дзвінку відображаються рандомні номери мобільних операторів), "Анонім Україна" (номер прихований при дзвінку).