Час роботи: Пн-Пт з 10 до 18

Акція на підтримку українського бізнесу

SIP Hub Україна оголошує про програму підтримки бізнесу під час війни. Ми пропонуємо волонтерським організаціям, благодійним фондам та всім компаніям, пов’язаним з підтримкою ВСУ та українського народу під час війни, суттєві знижки на зв’язок для ip-телефонії (до 40% на вартість хвилини вихідного зв’язку).

Крім цього, для таких компаній ми надаємо безкоштовний консалтинг в організації ip-телефонії: допомога в виборі постачальника віртуальної АТС, налагодження автообдзвону по базам абонентів, організації колл-центрів та служб підтримки із співробітниками, які працюють віддалено.

Також, в зв’язку з поступовою інтеграцією в Європейський Союз та суттєвим послабленням економічних кордонів український бізнес отримав великі можливості на міжнародних ринках. Такі бізнес-процеси часто потребують наявності місцевого, локального телефонного номеру країни, в якій ведеться діяльність. Для підтримки вітчизняних підприємців, які щойно починають роботу за кордоном і впроваджують ip-телефонію для цього, SIP Hub Україна запроваджує акційні умови при підключенні міжнародного зв’язку. Так, при підключенні міжнародних sip-номерів ми надаємо знижки в розмірі 20-40% на щомісячну вартість Ваших українських sip-номерів та зв’язку (точний розмір знижки розглядається індивідуально після звернення).

«Багато наших підприємців ще мають усвідомити реальні можливості, що відкриваються їм з доступною українською ip-телефонією та полегшеним виходом на європейські ринки товарів та послуг, ― каже Євген Саєнко, CEO SIP Hub Україна. – Ми з радістю фіксуємо вже існуючі, і багато в чому вдалі, спроби бізнесу рухатися в цьому напрямку, та додамо максимально зусиль для того, щоб полегшити і спростити нашим клієнтам такі інтеграції.»

Хочете знати більше?

Зв'язатися