Огляд SIP-транків України: про всіх операторів потроху

Блог > Категорія: SIP транки > Огляд SIP-транків України: про всіх операторів потроху

IP-телефонія в Україні розвивається повільно, але впевнено. Кількість телефонних систем самого різного масштабу - від віртуальних АТС до корпоративних систем і коллцентра - росте з кожним роком, і потреба в різних рішеннях для здійснення релігійної і прийому дзвінків зростає разом з ними. Використання GSM-шлюзів стає все більш і більш громіздким і незручним, і на ринку їх явно витісняє на порядок більш гнучке і масштабується, у вигляді SIP-транков. На сьогодні послуга SIP - транков в Україні представлена ​​кожним всеукраїнським оператором телефонії: Укртелеком, Київстар, Водафон, Лайфселл, Інтертелеком, Вегателеком, Датагруп, Трімоб, Peoplenet.

Укртелеком

Найстаріший оператор телекомунікацій країни. За SIP віддають тільки номери фіксованого зв'язку (міські). Станом на 15 лютого 2020 році мінімальна вартість хвилини вихідного зв'язку в Транки Укртелекому згідно з офіційними даними на сайті оператора - 24 коп. міжмісто Україна, 66 коп. на мобільні Україна (порівняйте з нашим ціновою пропозицією, канал «Постійний Україна» ).

Укртелеком sip

Лайфселл

Третій за величиною мобільний оператор України. За SIP віддають мобільні номери та номери фіксованого телефонного зв'язку. Станом на 15 лютого 2020 році мінімальна вартість хвилини вихідного зв'язку в Транки Лайфселл згідно офіційних даних на сайті оператора становить 30 коп. на дзвінки всередині мережі Лайфселл, 50 коп. на інші номери України (порівняйте з нашим ціновою пропозицією, канал «Лайфселл Україна» ).

тарифи sip транк лайфселл

Київстар

Один з найбільших мобільних операторів країни. За SIP віддають тільки номери стаціонарного телефонного зв'язку. Станом на 15 лютого 2020 році мінімальна вартість хвилини вихідного зв'язку в Транки Київстар згідно офіційних даних на сайті оператора - 5 коп. дзвінки в межах міста, 54 коп. дзвінки за межами міста, 36 коп. дзвінки на мобільні номери Київстар, 72 коп. на інші мобільні Україна (порівняйте з нашим ціновою пропозицією, канал «Постійний Україна» ). SIP Hub Україна може зробити будь-який мобільний номер Київстар багатоканальним і подати його по SIP (тільки для прийому вхідних дзвінків, див. Канал «Для вхідних Україна» ).

тарифи sip київстар

Водафон

Один з найбільших мобільних операторів країни. З чуток, для деяких своїх клієнтів віддають по SIP тільки номери стаціонарного телефонного зв'язку, офіційної інформації на сайті оператора станом на 15 лютого 2020 р немає. SIP Hub Україна може зробити будь-який мобільний номер Водафон багатоканальним і подати його по SIP (тільки для прийому вхідних дзвінків, див. Канал «Для вхідних Україна» ).

Вегателеком

Великий оператор країни, один з лідерів ринку фіксованого зв'язку України, входить до групи «СКМ». За SIP віддають тільки номери стаціонарного телефонного зв'язку. Станом на 15 лютого 2020 році мінімальна вартість хвилини вихідного зв'язку в Транки Вегателекома згідно офіційних даних на сайті оператора - 45 коп. міжмісто Україна, 60 коп. на мобільні Україна (порівняйте з нашим ціновою пропозицією, канал «Постійний Україна» ).

тарифи sip вегателеком

Інтертелеком

Великий український оператор фіксованого та мобільного зв'язку стандарту CDMA. За SIP віддають як мобільні, так і номери стаціонарного телефонного зв'язку. Станом на 15 лютого 2020 році мінімальна вартість хвилини вихідного зв'язку в Транки Інтертелекому згідно офіційних даних на сайті оператора - безкоштовно всередині мережі Інтертелеком, 40 коп. на всі інші номери України (порівняйте з нашим ціновою пропозицією, канали «Постійний Україна» і «Лайфселл Україна» ).

тарифи sip Інтертелеком

Датагруп

Комплексний оператор зв'язку, лідер ринку в своїй галузі, серед іншого надає послуги фіксованого телефонного та супутникового зв'язку. За SIP надають тільки номери стаціонарного телефонного зв'язку. Станом на 15 лютого 2020 році мінімальна вартість хвилини вихідного зв'язку в Транки Датагруп понад пакетні хвилини згідно з офіційними даними на сайті оператора - 40 коп. міжмісто Україна, 60 коп. на мобільні Україна (порівняйте з нашим ціновою пропозицією, канал «Постійний Україна» ).

тарифи sip Датагруп

Трімоб

Один з мобільних операторів зв'язку України. За SIP надає тільки мобільні номери, з індексом 089. Станом на 15 лютого 2020 році мінімальна вартість хвилини вихідного зв'язку в Транки Трімоб згідно офіційних даних на сайті оператора - 55 коп. на всі телефони України (порівняйте з нашим ціновою пропозицією, канали «Постійний Україна» і «Лайфселл Україна» ) .

тарифи sip ТриМоб

Peoplenet

Один з мобільних операторів зв'язку України. За SIP віддають як мобільні, так і номери стаціонарного телефонного зв'язку. Станом на 15 лютого 2020 році мінімальна вартість хвилини вихідного зв'язку в Транки Трімоб згідно офіційних даних на сайті оператора - 25 коп. всередині мобільної мережі Peoplenet, 60 коп. міжміські \ місто Україна, 80 коп. на мобільні Україна (порівняйте з нашим ціновою пропозицією, канали «Постійний Україна» і «Лайфселл Україна» ).

тарифи sip peoplenet

Всі порівняльні дані по продуктам конкуруючих компаній-операторів України в статті наведені в суворій відповідності з Законом "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гармонізації законодавства в сфері порівняльної реклами з правом Європейського Союзу)» і законодавством про порівняльну рекламу України в цілому.