Про нас

Мы – команда спеціалистів з 15-річним досвідом у сфері IP-телефонії. За ці роки нами реализовано численна кількість різноманітних проектів та интеграцій в Украині и за кордоном.

Якість

Для организації наших каналів не використовуються GSM-шлюзи - зв'язок з операторами здійснюється виключно по протоколу SIP. Зв'язок наших серверів с партнерами відбувається по оптоволокну, тип підключення — ISDN PRI. Завдяки цьому якість з'єднання та зв'язку відповідає найбільш високим міжнародним стандартам. Такий тип зв'язку є більш стійким до перешкод, ніж зв'язок через базові станції GSM-операторів. Ви ніколи не зустрінетесь з такою проблемою, як заблокована мобільним оператором картка у GSM-шлюзі, яка часто зустрічаеться при организації телефонії за допомогою GSM-шлюзу.

Вигода

Нашими каналами можна просто та зручно замінити GSM-шлюзи. Враховуючі актуальні ціни на шлюзи (400 у.о. за шлюз на 4 SIM-карти), витрати на поповнення карток та маячня при їх використанні (блокування\перебої у роботі) - легко вирахувати економічну (та психологічну:) користь від наших послуг. Вартість хвилини вихідного зв'язку при дзвонках на мобільні телефоні через наші канали складає від 26 коп. – ці цифри говорять самі за себе. Крім того, у нашому асортименті є канали з посекундною тарификациєю - і ще більшою єкономією коштів на розмовах. Завдяки використанню будь-яких мобільних номерів та багатоканальності наші канали можуть ефективно використовуватися для колтрекінгу.

Безпека

Наші сервери та основна архітектура розташована та продубльована у найкрупніших дата-центрах Германії. Для забезпечення безпеки ми використовуємо комплексний підхід, тому уся система телефонії побудована у відповідності з найновішими міжнародними стандартами безпеки та конфіденційності зв'язку.